13091 11/07/2015

HP USB Disk Storage Format Tool 2.2.3

شاید تا کنون برای شما نیز پیش آمده باشد که با مشکل کاهش حجم فلش مموری خود مواجه شده باشد، که این مشکل می تواند دلایل بسیار زیادی داشته باشد. استفاده از نرم افزار های مختلف(hddreg) و سایر نرم افزارهایی که با بوت سر و کار دارند می توانند علت این پیش آمد باشند. این مشکل زمانی رخ می دهد که ویروس یا نرم افزار مورد نظر، فلش شما را به دو قسمت تقسیم کند. یک سکتور بوت یا راه انداز و  یک سکتور ثانویه که به همین علت شما فقط سکتور راه انداز را مشاهده می کنید و سکتور(بخش) ثانویه به علت فرمت نشدن مورد استفاده قرار نمی گیرد، که در بسیاری از این موارد با فرمت کردن فلش توسط سیستم هم مشکل حل نشده و شما فکر می کنید که فلش شما سوخته است.

HP USB Disk Storage Format Tool 2.2.3 نام نرم افزار رایگان و کم حجمی است که می توانید با استفاده از آن مشکل کاهش حجم فلش خود را برطرف کنید. این نرم افزار ابزاری برای فرمت کردن فلش مموری ها و ایجاد بوتیبل دیسک از فلش ها می باشد. همچنین رابط کاربری این نرم افزار نیز بسیار ساده است.

 

برخی از ویژگی های نرم افزار  HP USB Disk Storage Format Tool:

ابزاری برای فرمت کردن فلش مموری ها

ایجاد بوتیبل دیسک از فلش ها

برطرف کردن مشکل کاهش حجم فلش مموری

رایگان و کم حجم

دارای یک رابط کاربری ساده و آسان

سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

و ...پسورد فایل های فشرده    :   www.runload.ir

آرشیو نسخه ها
عنوان نسخه تاریخ انتشار
HP USB Disk Storage Format Tool 5.2.372 5.2.372 31/05/2016
HP USB Disk Storage Format Tool 2.2.3 2.2.3 11/07/2015HP USB Disk Storage Format Tool 2.2.3 Reviewed by Ulysses Grant on . www.runload.ir www.runload.ir HP USB Disk Storage Format Tool 2.2.3 نام نرم افزار رایگان و کم حجمی است که می توانید با استفاده از آن مشکل کاهش حجم فلش خود را برطرف کنید. این نرم افزار ابزاری برای فرمت کردن فلش مموری ها و ایجاد بوتیبل دیسک از فلش ها می باشد. همچنین رابط کاربری این نرم افزار نیز بسیار ساده است. Rating: 4.5
گروه ها